Skip to content Skip to footer

Mes, kaip pardavėjas, teikiame garantinio ir pogarantinio  aptarnavimo paslaugas. Daugeliui mūsų parduotuvėje įsigytų prekių suteikiama minimali 2 metų garantija nesidėvinčiom dalim,  kuri galioja su prekės įsigijimą įrodančiais dokumentais ir (arba) garantiniu pasu.  

www.veloma.lt  parduoda dviračius supakuotus originalioje gamintojo pakuotėje, jei nenurodyta kitaip arba neužsakyta papildoma surinkimo / pakavimo paslauga. Tik teisingai ir tinkamai supakuotas dviratis gali būti saugiai sandėliuojamas ir transportuojamas.   

Po pirmų 2–4 savaičių važinėjimo dviračiu arba nuvažiavus apie 100 km yra primygtinai rekomenduojama atlikti dviračio apžiūrą – sureguliuoti pavarų perjungimo ir stabdžių sistemas, suvaržyti ir patikrinti visus mazgus. Turint tam tikrus techninius sugebėjimus, tai galima atlikti pačiam arba už papildomą mokestį šią paslaugą gali atlikti bet kuri specializuota dviračių parduotuvė ar remonto dirbtuvės. Dviratis yra mechaninė transporto priemonė, todėl ši apžiūra yra būtina norint saugiai ir teisingai toliau eksploatuoti įsigytą dviratį bei išvengti galimų gedimų ir susižalojimo ateityje.

Sugedus dviračiui ar kitai www.veloma.lt parduotuvėje įsigytai prekei, visų pirma prašome susisiekti su mumis nurodytais telefonais bei būtinai parašyti laišką, kad būtų identifikuota gedimo priežastis bei nuspręsta dėl jų pašalinimo priemonių ir galimybių. Sugedusių prekių ar jų dalių siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Gavę sugedusią prekę ir pasitvirtinus, kad gedimas įvyko ne dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo, bet dėl gamintojo defekto, mes per kaip įmanoma trumpesnį laikotarpį prekę suremontuojame arba pakeičiame prekę nauja tinkamos kokybės preke, jei tai esminis prekės defektas (prekė neremontuotina arba detalės nekaičiamos). Dėl gamintojo defekto pakeista arba suremontuota prekė išsiunčiama Pirkėjui nemokamai.

Jei gamintojas neturi tos pačios rūšies detalės, prekės ar  nebegaminama, – ji gali būti pakeista kita preke/detale su atitinkančia  ar  panašia charakteristika buvusiai.