UAB “VELOMA” –  mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, atstovaujanti vokiškiem dviračiam „GHOST“,  itališkiem dviračiam „TORPADO“ ir “FONDRIEST” Lietuvoje.

Siekiame palaikyti - per nepilną dešimtį susiklosčiusią gerą įmonės reputaciją prekybos ir paslaugų srityje. Todėl renkamės nenutrūkstamus santykius su klientais ir ilgalaikes vertybes – atstovaujame geros kokybės produkciją, Renkamės kompetentingus darbuotojus. Siekiame maksimaliai patenkinti pirkėjų poreikius – atsižvelgiant į jų norus ir galimybes.

Didelį dėmesį skiriame modernizavimuisi – dviračių remonto įrangos, atliekamų paslaugų gerinimui, asortimento plėtrai. Atliekame dviračių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, žiemos inventoriaus: slidžių ir snieglenčių servisą.

Nemaža dalis pirkėjų, įsigiję pas mus dviratį, įsitraukia į bendrus savaitgalinius pasivažinėjimus. Kai kurie išbando save ir varžybose, kartu su „VELO-GHOST“ komanda.Konsultacija

Negaišk laiko pats renkantis dviratį !!!

Atsakyk žemiau esančius klausimus ir su Tavim susisieks profesionalus dviratininkas / pardavėjas, kuris parinks, būtent Tau, labiausiai tinkantį variantą.